Verken je studiemogelijkheden bij de Hanzehogeschool Groningen!
Op vrijdag 11 juni 2010 houdt de Hanzehogeschool Groningen van 16.00 - 19.00 uur een Open Dag. Om 15.45 uur gaat de Open Dag van start met een centraal welkom in de Van OlstToren (gebouw L, Zernikeplein 7), de Van DoorenVeste (gebouw M, Zernikeplein 11), en de Marie KamphuisBorg (gebouw S, Zernikeplein 23).
Van alle opleidingen (behalve de opleidingen van het Prins Claus Conservatorium, de Dansacademie Noord Nederland en het Frank Mohr Instituut), bachelor, deeltijd en MBA, zijn docenten en studenten aanwezig om je wegwijs te maken in je studie- stage- en beroepsmogelijkheden. Naast persoonlijke informatie geven veel opleidingen klassikale voorlichting.
Niet alle opleidingen zijn gehuisvest in Groningen op de ZernikeCampus. De Open Dag van de Academie voor Popcultuur vindt plaats in Leeuwarden. Voor een compleet overzicht van schools, adressen en routebeschrijvingen, kijk je hier.
Plan jouw persoonlijke Open Dag en meld je direct aan!
Met de Open Dag Planner kun je jouw persoonlijke programma samenstellen. Bovendien krijg je dan een barcode, waarmee je sneller door de entree van de gebouwen komt; apart inschrijven is niet nodig.
>> naar de Open Dag Planner
Workshop Studiekeuze
De workshop Studiekeuze van het Hanze Informatie Centrum wordt voorafgaand aan de Open Dag gegeven, van 14.00 tot 15.30 uur, zodat je daarna heel gericht opleidingen kunt bezoeken.
Vervoer
Voor het bezoeken van de verschillende locaties van de Hanzehogeschool Groningen kun je tijdens de Open Dag gratis gebruik maken van de bus. Met het gratis busdagkaartje kun je in- en uitstappen waar je wilt. Kijk voor meer informatie op de pagina: 'Vervoer tijdens de Open Dag'.
Waar kan ik terecht met vragen?
Met vragen over de Open Dag of een opleiding kun je terecht bij het Hanze Informatie Centrum (HIC).
Voorlichting deeltijdopleidingen
Bent u geïnteresseerd in een deeltijdopleiding? Kom dan naar de informatiemarkt op de locatie van uw opleiding naar keuze.