Nederlands  |  English  |  Deutsch  |  中文  |  Русский  |  Български
Home  |  Contact  |  Zoek  |  Sitemap  |  Vacatures  |  Disclaimer
Werken bij Organisatie Werkomgeving Jezelf ontwikkelen Arbeidsvoorwaarden Docent & Onderzoek Solliciteren




Ook na uw pensioen

HGenoten is een initiatief van vier gepensioneerde medewerkers van de Hanzehogeschool Groningen. Met de beëindiging van het werk bij de Hanzehogeschool Groningen is een nieuwe fase in hun leven begonnen. Hoewel sommige gepensioneerden dit afscheid als definitief zien, stellen anderen het op prijs om contacten te onderhouden met oud-collega's en op de hoogte te blijven van ontwikkelingen binnen de hogeschool.

'Elkaar ontmoeten, deelnemen aan activiteiten van de hogeschool, nieuwe ideeën uitwerken en op de hoogte blijven van activiteiten, is waar wij ons mee bezig houden. Weinig ligt vast, veel is nog mogelijk!'

Na de zomer van 2008 is het initiatief genomen om een platform te creëren voor gepensioneerde medewerkers van de Hanzehogeschool Groningen. Dit platform manifesteert zich onder de naam HGenoten. Zij stelt zich tot doel om mogelijkheden te scheppen waar oud-medewerkers elkaar kunnen ontmoeten, deel kunnen nemen aan HG activiteiten en ideeën vanuit de groep oud-medewerkers te realiseren.

Meer informatie over de HGenoten