Nederlands  |  English  |  Deutsch  |  中文  |  Русский  |  Български
Home  |  Contact  |  Zoek  |  Sitemap  |  Vacatures  |  Disclaimer
Bedrijfskunde MER Human Resource Management Vastgoed & Makelaardij




home / Schools / Instituut voor Bedrijfskunde / Opleidingen / Bachelor / Vastgoed & Makelaardij / Toelatingseisen en bijzonderheden

Toelatingseisen en bijzonderheden Vastgoed & Makelaardij

Soort opleiding  
Dagopleiding (vier jaar)

Toelatingseisen

  • Havo vanaf september 2009: E&M, C&M met Eco of M&O én met wis a of wis b, N&G, N&T.
  • Vwo tot september 2010 E&M, N&T, N&G, C&M met Economie 1.
  • Vwo vanaf september 2010: E&M, C&M met Eco of M&O, N&G, N&T.
  • Mbo: Diploma op niveau 4.

    Bijzonderheden  
  • Je kunt deze studie beginnen in september.
  • Beschik je over een universitaire Propedeuse (bijvoorbeeld Bedrijfskunde) of een hbo-Bachelor diploma op economisch gebied, dan kan de opleiding V&M je een verkort programma bieden.
  • Voor economie wordt een deficiëntiecursus aangeboden. Als je niet het juiste pakket hebt, maar slaagt voor de passende cursus kun je toch worden toegelaten.
  • Ouder dan 21 jaar en niet de juiste vooropleiding? Na een toelatingsgesprek en -examen ben je in veel gevallen alsnog toelaatbaar. Meer weten? Neem contact op met Marion Hulter m.hulter@pl.hanze.nl of bel (050) 595 2183.
  • Als je een mbo-diploma niveau 4 hebt afgerond en je hebt in je opleiding weinig tot geen Economie of Wiskunde gehad, dan raden we je aan om een instapcursus Economie of Wiskunde  te volgen. Deze worden aangeboden in de maand juni (afsluitende toets in juli). Als dit bij jou het geval is neem dan contact op met met Marion Hulter m.hulter@pl.hanze.nl of bel (050) 595 2183. Meer inhoudelijke informatie over de instapcursussen.
  • Met een vwo-diploma is het mogelijk een verkorte opleiding te volgen van 3,5 jaar *.
  • Het is mogelijk om in het vierde studiejaar een voorbereidingstraject te volgen voor de universitaire master Vastgoedkunde aan de Rijksuniversiteit Groningen. Na je afstuderen kan je via deze route in 1 jaar je mastertitel behalen aan de RUG,
  • Deze opleiding is NVAO geaccrediteerd.  

* Let op: Of je in aanmerking komt voor een versneld programma en hoe snel een versnelde route is kunnen we je vooraf nooit exact toezeggen. De examencommissie van de betreffende opleiding bekijkt ieder individueel geval en geeft daarover de definitieve uitslag.

Inschrijven 
Je kunt je inschrijven via www.hanze.studielink.nl
Vanaf 8 februari 2010 kun je via Studielink uitsluitend nog met DigiD een verzoek tot inschrijving indienen. Op www.hanze.nl/inschrijving vind je hierover meer informatie.