Nederlands  |  English  |  Deutsch  |  中文  |  Русский  |  Български
Home  |  Contact  |  Zoek  |  Sitemap  |  Vacatures  |  Disclaimer
Welkom Adresgegevens Alumni aan het woord Studenten aan het woord Docenten aan het woord Instituut in beeld Wie is wie Het Bètasteunpunt Studievereniging Equilibrium




Welkom bij het Instituut voor Life Science & Technolgy


Life Sciences leeft! Werken aan levensechte problemen

Bij het instituut voor Life Science & Technology vind je moderne opleidingen met een zeer goed toekomstperspectief. De Life Sciences zijn immers de wetenschap van en voor de 21e eeuw. Je werkt aan levensechte problemen die nog geen antwoord hebben. Jij draagt bij aan het vinden van de oplossing!

Binnen ons Lectoraat Life Sciences/expertisecentrum Alife kun je net als studente Kim bijzonder onderzoek verrichten. Benieuwd naar hoe het reilt en zeilt binnen onze instituut?
Lees dan het artikel uit ons personeelsblad: Portret van een school.

100% internationaal
Met de kennis en vaardigheden kun je in de hele wereld terecht. Onze opleidingen zijn namelijk 100% internationaal. Je leert en werkt in een internationale omgeving en je kunt over de hele wereld je kennis verdiepen door onderdelen in het buitenland te volgen. Veel afgestudeerden vinden een baan in het buitenland.

Stad van de toekomst
De Life Sciences krijgen veel aandacht in de Groningen en de regio. Want Groningen wil de stad van de toekomst zijn op dit gebied. Vanuit ons Expertisecentrum ALIFE hebben we nauwe contacten met het bedrijfsleven en andere kennisinstituten in het noorden. In ons onderwijs werken we veel samen met bedrijven en instellingen. Je kunt hierbij denken aan: Medische Diagnostiek, een unieke samenwerking met het UMCG. Maar je kunt ook denken aan de selectieve specialisatie ‘Chemie loont’, waarbinnen we samenwerken met vooraanstaande bedrijven uit de Chemiesector en jij vast een opleidingsplek kunt bemachtigen.

Niet onbelangrijk: onze studenten worden door het bedrijfsleven hoog gewaardeerd op gebied van hun kennis en vaardigheden als aankomend professional. Daar zijn we trots op. Wil jij ook professional worden op het gebied van de Life Sciences? Dan ben je bij ons aan het goede adres!

Victorine de Graaf-Peters,
Dean Instituut voor Life Science & Technology