Nederlands  |  English  |  Deutsch  |  中文  |  Русский  |  Български
Home  |  Contact  |  Zoek  |  Sitemap  |  Vacatures  |  Disclaimer
Opbouw studie Studeren aan ons instituut Bachelor of Business Administration Rondleiding Toelatingseisen en bijzonderheden Studieloopbaanbegeleiding Opleiding in 3 jaar Van mbo naar hbo Van vwo naar hbo Verder studeren Praktische informatie Dagje meelopen HMV Actis Naar het buitenland




home / Schools / Instituut voor Marketing Management / Studeren bij IMM / Bachelor of Business Administration

Bachelor of Business Administration


 

Rond jij na 2011 een opleiding aan het Instituut voor Marketing Management succesvol af? Dan mag je de internationaal erkende titel Bachelor of Business Administration voeren.

Voor de Bachelor of Administration heeft het Instituut voor Marketing Management tien competenties vastgesteld. Dit betreft kennis en vaardigheden die je nodig hebt om je toekomstige beroep goed te kunnen uitoefenen.


 

De competenties van de Bachelor of Business Administration  zijn: 

  1. Initiëren en creëren van producten en diensten, zelfstandig en ondernemend.
  2. Uitvoeren, interpreteren, toetsen en evalueren van marktonderzoek.
  3. Vaststellen voor een onderneming van enerzijds de sterktes en zwaktes op basis van een analyse van de interne bedrijfsprocessen en –cultuur, als onderdeel van de waardeketen, en anderzijds van de kansen en bedreigingen op de lokale, nationale en/of internationale markt op basis van relevante nationale en internationale trends.
  4. Ontwikkelen van marketingbeleid voor een nationaal of internationaal opererende onderneming en het kunnen onderbouwen en beargumenteren van gemaakte keuzes.
  5. Opstellen, uitvoeren en bijstellen van plannen vanuit het marketingbeleid.
  6. Ontwikkelen en onderhouden van zakelijke relaties ten behoeve van inkoop, verkoop en dienstverlening.
  7. Communiceren in meer talen en rekening houden met culturele verschillen, intern en extern, nationaal en internationaal.
  8. Leidinggeven aan een bedrijf, een bedrijfsonderdeel, bedrijfsprocessen of een project.
  9. Sociale en communicatieve competentie (interpersoonlijk; organisatie).
  10. Zelfsturende competentie (intrapersoonlijk; beroepsbeoefenaar of professional).


Accentverschillen

In de vier jaren van je studie worden je competenties naar het gewenste niveau gebracht. Het verschil tussen de opleidingen zit in het bereikte niveau van de verschillende competenties. Bij International Business & Languages wordt bijvoorbeeld een hoger eindniveau verwacht ten aanzien van competentie 7. Bij Commerciële Economie ligt het accent sterker op competentie 2. En doe je Small Business & Retail Management, dan zijn competenties 1 en 8 extra belangrijk.