Kick-off Professional Doctorate Techniek & Digitalisering
- Evenement
datum
starttijd
eindtijd
Verschillende locaties
locatie
Het PD-programma Techniek & Digitalisering gaat van start! Twee jaar lang heeft de taskforce gewerkt aan het opstellen van een beroepsprofiel voor de aankomende Professional Doctorate (PD) op het gebied van techniek en digitalisering, waarbij vijf hogescholen betrokken zijn geweest. Nu ligt er een mooi opleidingsprogramma klaar.
Dit willen we graag vieren met een feestelijke kick-off op woensdag 12 april 2023 van 14:00 tot 16:30 uur met alle betrokkenen, directe collega’s, relaties én natuurlijk mogelijke kandidaten: onderzoekers en professionals in de techniek en digitalisering. De kick-off bijeenkomst vindt plaats in Utrecht (Vergadercentrum Domstad, Koningsbergerstraat 9).
Je bent hierbij van harte uitgenodigd.
Wil je meer weten over de mogelijkheden van het PD-programma Techniek & Digitalisering? Nieuwsgierig geworden hoe we hiermee tot meer impact voor de maatschappij kunnen komen? Meld je aan voor de kick-off bijeenkomst via onderstaande link! Na aanmelding ontvang je hiervan direct een bevestiging. Mocht de kick-off bijeenkomst ook interessant zijn voor mensen in jouw netwerk, stuur deze uitnodiging dan gerust door.
Ik meld mij aan voor de feestelijke kick-off van de PD Techniek & Digitalisering op 12 april!Datum: woensdag 12 april 2023
Tijd: 14:00 – 16:30 uur. U bent van harte uitgenodigd voor de afsluitende borrel vanaf 16:30 uur.
Voertaal: Nederlands
Locatie: Vergadercentrum Domstad, Koningsbergerstraat 9 te Utrecht
Routebeschrijving en informatie over parkeren
Het PD-programma leidt op tot hoogopgeleide onderzoekende professionals die interveniëren in complexe beroepspraktijken. Het PD-programma biedt een nieuw carrièreperspectief voor onderzoekers en professionals in de techniek en digitalisering. Door praktijkgericht onderzoek ontwikkelen PD-kandidaten kennis en oplossingen voor maatschappelijke vraagstukken. Ook kunnen hbo bachelor- en masterstudenten in hun onderwijs de vruchten plukken van het onderzoek van PD-kandidaten door de laatste ontwikkelingen in de beroepspraktijk.
Bij de ontwikkeling van de PD Techniek & Digitalisering zijn de volgende hogescholen betrokken geweest: Hogeschool Arnhem & Nijmegen, Hanzehogeschool Groningen, Hogeschool Utrecht, Hogeschool van Amsterdam en Saxion Hogeschool.
Hoe tevreden ben jij met de informatie op deze pagina?