Futures Literacy Intensive Program
- Evenement
startdatum
einddatum
Zernikepark 10
locatie
In samenwerking met Riel Miller, de grondlegger van Futures Literacy, nodigt de Hanze UNESCO Leerstoel Futures Literacy in Higher Education u van harte uit om deel te nemen aan ons veelomvattende programma in 2025:
12-16 mei.
Deze intensieve, internationale cursus biedt de mogelijkheid om je onder te dompelen in geavanceerde methodologieën en ze te leren kennen in een open en verkennende sfeer. Doe mee aan deze transformatieve cursus, die begint op maandag 12 mei om 14:00 uur en eindigt op vrijdag 16 mei om 16:00 uur in de prachtige stad Groningen. Deelnemers die van ver komen helpen we graag met het regelen van accommodatie.
Prijzen: Bedrijfsleven: €2.000 (excl. btw)
Zelfstandigen/non-profit: €1.500 (excl. btw)
Minder vermogend: €1.000 (excl. btw)
Studenten: Gratis*
Studenten die zich gratis willen registreren, kunnen dit op verzoek regelen. Voor vragen kunt u contact opnemen met [email protected] of [email protected]. Neem contact op met Loes Damhof ([email protected] ) of Ramila Khafaji Zadeh ([email protected]).
In maart 2022, na een decennium als hoofd toekomstplanning en toekomstgeletterdheid bij UNESCO in Parijs, sloot Riel zich aan bij verschillende gemeenschappen (zie onderstaande lijst) die proberen te veranderen waarom en hoe mensen de toekomst gebruiken. Vanaf het begin van zijn carrière, in 1982 bij de OESO, heeft Riel honderden praktijkervaringen opgedaan, overal ter wereld, met het ontwerpen en implementeren van inspanningen om na te denken over de toekomst. Hij is een ervaren en innovatieve pedagoog, een pionier op het gebied van toekomstgeletterdheid en de 'anticipatiediscipline'. Hij heeft veel gepubliceerd in academische tijdschriften en andere media over uiteenlopende onderwerpen, van de toekomst van het onderwijs en het internet tot de transformatie van leiderschap en productiviteit. Hij is een ervaren keynote spreker en facilitator. Zijn niet aflatende ambitie is om manieren te vinden om de rijkdom van complexe emergentie in dienst te stellen van het vermogen van de mensheid om vrij te zijn.
Loes Damhof is een bekroond onderwijskundige en internationaal geprezen voor haar werk in de ontwikkeling van Futures Literacy Laboratories en trainingsprogramma's over de hele wereld. Ze bekleedt de UNESCO leerstoel Toekomstgeletterdheid aan de Hanze. Ze is ook Future Fellow aan het Hawkwood College en TEDxspeaker. Als consultant, trainer en facilitator blijft Loes dit vermogen brengen naar waar het het meest nodig is door de verbanden te onderzoeken tussen toekomstgeletterdheid, natuur en de openbare ruimte.
Ramila Khafaji Zadeh is trainer en ontwerper in Futures Literacy aan de Hanze en UNESCO leerstoel Futures Literacy. Ze leidt projecten voor overheden, verschillende industrieën, instellingen voor hoger onderwijs, de Verenigde Naties en NGO's. Ze heeft uitgebreide ervaring in het ontwerpen en leiden van Futures Literacy-interventies met betrekking tot sociale innovatie en governance en werkt samen met lokale gemeenten en grotere overheidsinstanties. Ramila is ook consultant geweest op het gebied van transformatie en organisatieverandering. Momenteel richt ze zich op het toegankelijker maken van Futures Literacy voor gemeenschappen.
Hoe tevreden ben jij met de informatie op deze pagina?