WOW Leadership Symposium

  • Evenement
2026_WOW Leadership in Dublin.jpeg
  • Datum
    • datum

  • Tijd
    • starttijd

    • eindtijd

  • Locatie

    Noord-Nederland

    locatie

Hoe zorgen we ervoor dat Noord-Nederland een geweldige plek is om te werken? En wat vraagt dat van leiders, organisaties en medewerkers?

Tijdens het WOW Leadership Symposium delen we de nieuwste inzichten uit internationaal onderzoek en gaan we hierover met elkaar in gesprek. We nemen je mee in inzichten en ervaringen uit onder andere Singapore, Malta en Ierland en onderzoeken samen wat deze kunnen betekenen voor organisaties in Noord-Nederland. Het wordt geen middag waarin je alleen maar luistert. Tijdens interactieve dialoogsessies ga je met andere deelnemers in gesprek over thema’s rondom Wellbeing@Work en leiderschap. Wat werkt in de praktijk? Waar lopen organisaties tegenaan? En wat kunnen we van elkaar leren?

Voor wie?

Het symposium is bedoeld voor leidinggevenden, ondernemers, HR-professionals en onderzoekers uit Noord-Nederland. We verwelkomen deelnemers uit zowel profit- als non-profitorganisaties en streven naar een diverse groep uit verschillende sectoren en organisaties: van klein tot groot.

Wat kun je verwachten?

  • Inspirerende inzichten uit internationaal onderzoek en ervaringen uit Singapore, Malta en Ierland;

  • interactieve dialoogsessies waarin je eigen ervaringen en ideeën kunt delen;

  • gesprekken over Wellbeing@Work en leiderschap in Noord-Nederland;

  • nieuwe perspectieven en inspiratie voor je eigen organisatie;

  • volop gelegenheid om andere professionals uit de regio te ontmoeten;

  • een gezamenlijke maaltijd en tijd om verder te netwerken.

Praktische informatie

  • Dinsdag 27 oktober 2026
  • 13.30 – 19.00 uur
  • Locatie: volgt
  • Inclusief eten en drinken
  • Aantal plaatsen: beperkt (maximaal 60 deelnemers)

Meer weten of aanmelden?

Mail Hester Slager of Iris Baas-Medendorp bij interesse over dit event.