Leiderschap als voorspeller van welbevinden op het werk

  • Blog
Klaske Veth 2026_2b - kopie.jpg

Elke week deelt Klaske Veth, lector Leiderschap en Duurzaam Werken, een WOW Woensdag Blog over welbevinden op het werk. Vanuit haar fascinatie voor de wisselwerking tussen neurowetenschap, psychologie en organisatiekunde onderzoekt Klaske Veth hoe we niet alleen weten wat goed voor ons is, maar dat ook écht in de praktijk kunnen brengen.
In de aanloop naar de lancering van haar boek WOW Leiderschap begin 2027, neemt Klaske ons mee langs inzichten over leiderschap, duurzame inzetbaarheid, generaties op de werkvloer en praktische handvatten om meer WOW in ons werk te ervaren.

Waarom is leiderschap de sterkste organisatorische voorspeller van welbevinden op het werk? En wat betekent dat voor jouw dagelijkse gedrag als leidinggevende?

Klaske Veth geeft in deze  WOW Woensdag Vlog een eerste inkijkje in de inzichten achter haar nieuwe boek WOW Leiderschap.

Klaske Veth 2026_2b.jpg