Welkom op onze Open Avond! We kijken ernaar uit om je te verwelkomen. Op deze pagina hebben we handige informatie voor je verzameld.
Even opladen? Hier scoor je snacks & drinks
Bij de meeste opleidingen is er gratis koffie en thee beschikbaar om even bij te tanken. Daarnaast kun je op meerdere plekken terecht voor iets lekkers. De kantines in de Van OlstBorg, Van DoorenVeste en het Wiebenga zijn open tot 19.00 uur, met onder andere soep, warme broodjes en een saladebar. Nog even blijven hangen? In de Van OlstBorg is Grand Café De Admiraal open tot 20.00 uur.
Vragen voor Open Avond
De Open Avond geeft je de kans om docenten, studenten en studiekeuzeadviseurs vragen te stellen over de opleiding(en) waarin je geïnteresseerd bent. Op deze pagina staan een aantal vragen om je alvast op weg te helpen. Maar bedenk ook vooral je eigen vragen.
Digitale brochures
Duurzaamheid is een belangrijk thema voor de Hanze. Daarom hebben we besloten geen fysieke brochures meer te gebruiken tijdens de Open Dag. Je kunt hier eenvoudig een digitale brochure aanvragen. Zo helpen we samen de impact op het milieu te verminderen en zetten we een stap in de richting van een groenere toekomst.
Feedback component
Hoe tevreden ben jij met de informatie op deze pagina?