Overzicht lectoraten

Secretariaat

+31 (0)50 595 4600​


Communication, Behaviour & the Sustainable Society 

Instituut voor Communicatie, Media & IT, Instituut voor Sociale Studies, Centre of Expertise Energy
Lector: dr. W.J.L. (Wim) Elving, w.j.l.elving@pl.hanze.nl
Lector: dr. C.J. (Carina) Wiekens, c.j.wiekens@pl.hanze.nl

Energietransitie 

Instituut voor Engineering, Centre of Expertise Energy
Lector: dr. ir. W.J.Th. (Wim) van Gemert, w.j.t.van.gemert@pl.hanze.nl
Lector: dr. K.J. (Klaas Jan) Noorman, k.j.noorman@pl.hanze.nl
Lector: dr. ir. J.J (Jan-jaap) Aué, j.aue@pl.hanze.nl 

Energietransitie en Netwerken

Instituut voor Engineering, Centre of Expertise Energy
Lector: dr. B.M. (Martien) Visser
b.m.visser@pl.hanze.nl

Energie & Recht 

Instituut voor Rechtenstudies, Centre of Expertise Energy
Lector: mr. E.H. (Bert) de Jonge (Professorship in cooperation with Enexis)
e.h.de.jonge@pl.hanze.nl

Renewable Energy 

Instituut voor Life Science & Technology, Centre of Expertise Energy 
Lector: dr. ir. J.P.H. (Jan Peter) Nap
j.p.h.nap@pl.hanze.nl

Duurzame LNG Technologie

Instituut voor Engineering, Centre of Expertise Energy
Lector: prof. dr. ir. J.A.M. (Jacques) Dam
j.a.m.dam@pl.hanze.nl

{{'Opbouw_Title' | i18n}}

  • {{item.Title}}
    • {{child.Title}}

  • {{item.Title}}
    • {{child.Title}}

{{'Kernvakken_Title' | i18n}}

  • {{vak.Titel}}

{{'StudieInCijfers_Title' | i18n}}

{{'TestimonialWidget_Title' | i18n}}

{{'Contact_Title' | i18n}}

{{'Contact_LabelAddress' | i18n}} {{addressLine}}
{{'Contact_LabelOffice' | i18n}} {{vm.office}}
{{'Contact_LabelAssistant' | i18n}} {{vm.name}} {{vm.name}}
{{'Contact_LabelPhone' | i18n}} {{vm.phone}}
{{'Contact_LabelEmailAddress' | i18n}} {{vm.emailDisplay}}
{{'Contact_LabelWebsite' | i18n}} {{vm.website}}

{{'ThemesWidget_Title' | i18n}}

{{"FocusAreas_Title" | i18n}}

{{'ResearchProject_InfoWidgetTitle' | i18n}}

{{'PartnerBannerWidget_Title' | i18n}}

{{vm.widgetDescription}}

{{'EducationProfile_Title' | i18n}}

{{'EducationProfile_VWO' | i18n}}

{{'EducationProfile_HAVO' | i18n}}

{{'EducationProfile_MBO' | i18n}}

{{'CurrentNavigation_Header' | i18n}}

{{'Opleidingen_Title' | i18n}}

{{'Location_Title' | i18n}}

{{'Locations_Title' | i18n}}

{{vm.model[0].Title}}

{{vm.model[0].Street}}
{{vm.model[0].ZipCode}}  {{vm.model[0].City}}

{{'ContactInformation_Title' | i18n}}